صفحه نخست شرايط دعوت به همکاری ثبت نام پيگيري و رويت مشخصات يادآوري كد رهگيري ارتباط با ما


اطلاعیه مهم:
به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی می رساند فرآیند مصاحبه تخصصی-رفتاری در روز چهارشنبه مورخ 20 تیرماه در تهران (خ انقلاب، نرسیده به چهارراه ولیعصر،روبروی پارک دانشجو، خ بالاور، بن بست کشوری،ساختمان 2 اداری دانشگاه صنعتی امیرکبیر،طبقه دوم) برگزار خواهد شد. زمان مصاحبه هر یک از پذیرفته شدگان مرحله آزمون کتبی و سایر جزئیات مربوطه، از ساعت 21 روز جمعه مورخ 15 تیرماه در پورتال شخصی قابل مشاهده خواهد بود.
برای اطلاع از نتیجه مرحله آزمون کتبی اینجا را کلیک کنید.


اطلاعیه مهم:
به اطلاع می رساند نتایج مرحله آزمون کتبی از ساعت 15 روز چهارشنبه ششم تیرماه از طریق همین سایت در دسترس خواهد بود.در ضمن با توجه به برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری مصاحبه فنی تخصصی در نیمه دوم تیر ماه، پذیرفته شدگان جهت اطلاع از زمان ومکان محل مصاحبه، از روز دوشنبه 11تیرماه به سایت مراجعه فرمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اینجا را کلیک کنیدبه اطلاع می رساند: مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت 16 روز چهارشنبه تاریخ 19 اردیبهشت ماه تمدید گردید.درضمن زمان برگزاری آزمون صبح روز پنجشنبه ۲۷اردیبهشت ماه می باشد.


با استعانت از خداوند متعال، شرکت پتروشیمی کردستان (سهامی خاص) در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان بومی واجد شرایط فارغ‌التحصیل در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مطابق جدول 1 و بر اساس شرایط در نظر گرفته شده (قبولی در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، روان شناختی و معاینات پزشکی)، با انعقاد قرارداد مدت معین مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی و به صورت ساکن و شاغل دائم (این شرکت طرح اقماری ندارد) جذب نماید.
برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام یا اصلاح اطلاعات اینجا را کلیک کنید


شرح تاریخ
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری 1403/02/01 لغایت 1403/02/17
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از 1403/02/24 ساعت 17:00
برگزاری آزمون استخدامی هر رشته 1403 /02/27یا 1403/02/28
سایر مراحل جذب متعاقبا اعلام خواهد شد.